3mm šňůry Cotton Fields - Old Rouge (Old Rouge)

Neohodnoceno

Splétané bavlněné šňůry na háčkování Cotton fields jsou vyrobené z recyklované bavlny. Tyto splétané šňůry se nedají rozčesávat.

155 Kč
Dostupnost: Skladem (13 ks)
3mm šňůry Cotton Fields - Old Rouge (Old Rouge)
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Výrazný a okouzlující, jako vůně květin. Tento nový odstín Old Rouge oživuje prostor, čerpá z bohatství a hloubky přírody a vytváří pozitivní náladu.

3mm bavlněná šňůrka, nejmenší z rodiny produktů Cottonfield, umožňuje precizní a sofistikovanou práci.

Jedná se o odolný materiál nejvyšší kvality, vyrobený z certifikované bavlněné příze OEKO-TEX 100, která je měkká a příjemná na dotek a zároveň zcela bezpečná, nedráždí ruce při práci.

Každé přadéno obsahuje 100 metrů provázku z 100% recyklované bavlny s certifikátem OKEO-TEX 100, zajišťující bezpečnost pro použití ve výrobcích pro kojence a děti do 3 let.

Díky své velikosti je ideální pro vytváření drobných detailů, jako jsou elegantní náramky makramé, ozdoby šperků, jemné přívěsky nebo precizní výšivky.

Tento produkt je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí začít své dobrodružství s uměním makramé, a zároveň nabízí zkušeným tvůrcům jedinečnou přesnost při vyšívání a vázání.

Háčky vhodné pro práci - průměr 6-8 mm.

Splétaná šňůra.

 

Upozornění:

Vzhledem k délce materiálu se může stát, že je šňůra navázaná nebo sešitá.

Barevný odstín jednotlivých barevných variant se může u jednotlivých klubek mírně lišit. Název každé barvy označuje barevný okruh, ne garantovaný odstín. Vždy je nutné nakoupit dostatečné množství příze, při dalším nákupu se může odstín lišit.

Prosím, mějte také na paměti, že barvy se můžou na různých monitorech a zařízeních zobrazovat odlišně. Tuto vlastnost určují výrobci těchto zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cotton Fields - Šňůry na Háčkování 3 mm
Hmotnost: 0.33 kg
Síla materiáu: 3mm
Návin: 100m
Tloušťky háčků: 5 - 8mm