3mm šňůry Cotton Fields - Yellow Kiwi (Kiwi)

Neohodnoceno

Splétané bavlněné šňůry na háčkování Cotton fields jsou vyrobené z recyklované bavlny. Tyto splétané šňůry se nedají rozčesávat.

standardní cena: 155 Kč –20 % 124 Kč
Dostupnost: Skladem (10 ks)
3mm šňůry Cotton Fields - Yellow Kiwi (Kiwi)
Neohodnoceno
mostaza 205 3mm 500
Akce
155 Kč –20 %

Detailní popis produktu

 

Zlaté kiwi je barva, která přesně zachycuje šťavnatost a svěžest tohoto exotického ovoce a upoutává pozornost svým jasným, šťavnatým tónem.

3mm bavlněná šňůra značky Cottonfield představuje nejmenšího člena této produktové rodiny, což zaručuje precizní a sofistikovanou práci.

Jedná se o odolný materiál nejvyšší kvality, vyrobený z certifikované bavlněné příze OEKO-TEX 100. Tato příze je nejen měkká a příjemná na dotek, ale zároveň plně bezpečná a při práci nedráždí ruce.

Každé přadéno obsahuje 100 metrů provázku vyrobeného ze 100% recyklované bavlny s certifikátem OKEO-TEX 100, což zajišťuje bezpečnost pro použití ve výrobcích pro kojence a děti do 3 let.

Díky svým rozměrům je ideální pro vytváření drobných detailů, jako jsou elegantní náramky makramé, ozdoby šperků, jemné přívěsky nebo precizní výšivky.

Tento produkt představuje ideální začátek dobrodružství s uměním makramé a zároveň poskytuje zkušeným tvůrcům jedinečnou přesnost při vyšívání a vázání.

Háčky vhodné pro práci - průměr 6-8 mm.

Splétaná šňůra.

 

Upozornění:

Vzhledem k délce materiálu se může stát, že je šňůra navázaná nebo sešitá.

Barevný odstín jednotlivých barevných variant se může u jednotlivých klubek mírně lišit. Název každé barvy označuje barevný okruh, ne garantovaný odstín. Vždy je nutné nakoupit dostatečné množství příze, při dalším nákupu se může odstín lišit.

Prosím, mějte také na paměti, že barvy se můžou na různých monitorech a zařízeních zobrazovat odlišně. Tuto vlastnost určují výrobci těchto zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cotton Fields - Šňůry na Háčkování 3 mm
Hmotnost: 0.33 kg
Síla materiáu: 3mm
Návin: 100m
Tloušťky háčků: 5 - 8mm