3mm šňůry Cotton Fields - Cameo Rouge (Cameo Rouge)

Neohodnoceno

Splétané bavlněné šňůry na háčkování Cotton fields jsou vyrobené z recyklované bavlny. Tyto splétané šňůry se nedají rozčesávat.

standardní cena: 155 Kč –20 % 124 Kč
Dostupnost: Skladem (15 ks)
3mm šňůry Cotton Fields - Cameo Rouge (Cameo Rouge)
Neohodnoceno
cameo rogue 3mm 500
Akce
155 Kč –20 %

Detailní popis produktu

 

Jemný a světlý odstín barvy Cameo Rouge přináší do prostoru něžnou atmosféru. Její tlumenost a elegance se skvěle hodí pro vytváření útulných a elegantních interiérů, dodává každé místnosti jemnost a kouzlo.

3mm bavlněná šňůrka, nejmenší z řady produktů Cottonfield, nabízí možnost precizní a sofistikované práce.

Jde o odolný materiál nejvyšší kvality, vyrobený z certifikované bavlněné příze OEKO-TEX 100. Tato příze nejenže je měkká a příjemná na dotek, ale zároveň plně bezpečná a při práci nedráždí ruce.

Každé přadéno obsahuje 100 metrů provázku vyrobeného z 100% recyklované bavlny s certifikátem OKEO-TEX 100, což garantuje bezpečnost pro použití ve výrobcích pro kojence a děti do 3 let.

Díky své velikosti je ideální pro vytváření drobných detailů, jako jsou elegantní náramky makramé, ozdoby šperků, jemné přívěsky nebo precizní výšivky.

Tento produkt je skvělou volbou pro začínající dobrodružství s uměním makramé, zatímco pro zkušené tvůrce představuje jedinečnou přesnost při vyšívání a vázání.

 
 

Háčky vhodné pro práci - průměr 6-8 mm.

Splétaná šňůra.

 

Upozornění:

Vzhledem k délce materiálu se může stát, že je šňůra navázaná nebo sešitá.

Barevný odstín jednotlivých barevných variant se může u jednotlivých klubek mírně lišit. Název každé barvy označuje barevný okruh, ne garantovaný odstín. Vždy je nutné nakoupit dostatečné množství příze, při dalším nákupu se může odstín lišit.

Prosím, mějte také na paměti, že barvy se můžou na různých monitorech a zařízeních zobrazovat odlišně. Tuto vlastnost určují výrobci těchto zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cotton Fields - Šňůry na Háčkování 3 mm
Hmotnost: 0.33 kg
Síla materiáu: 3mm
Návin: 100m
Tloušťky háčků: 5 - 8mm