3mm šňůry Cotton Fields - Gold Earth (Gold Earth)

Neohodnoceno

Splétané bavlněné šňůry na háčkování Cotton fields jsou vyrobené z recyklované bavlny. Tyto splétané šňůry se nedají rozčesávat.

standardní cena: 155 Kč –20 % 124 Kč
Dostupnost: Skladem (20 ks)
3mm šňůry Cotton Fields - Gold Earth (Gold Earth)
Neohodnoceno
gold earth 3mm 500
Akce
155 Kč –20 %

Detailní popis produktu

Nová barva Gold Earth z řady Cottonfields 3mm PREMIUM přináší jemný broskvový odstín, který evokuje sen o horkém letním večeru. Je to barva, jež připomíná vůni zralého ovoce a dokáže rozjasnit i ten nejtmavší den, poskytujíc zároveň příjemné pohodlí.

3mm bavlněná šňůrka je nejmenší z nabízené rodiny produktů Cottonfield, což zajišťuje možnost precizní a sofistikované práce.

Jedná se o odolný materiál nejvyšší kvality, vyrobený z certifikované bavlněné příze OEKO-TEX 100. Tato příze nejenže poskytuje měkký a příjemný dotek, ale zároveň je zcela bezpečná a nedráždí ruce při práci.

Každé přadeno obsahuje 100 metrů šňůry vyrobeného z 100% recyklované bavlny s certifikátem OKEO-TEX 100, což garantuje bezpečnost pro použití ve výrobcích určených pro kojence a děti do 3 let.

Díky své velikosti je ideální pro vytváření drobných detailů, jako jsou elegantní náramky makramé, ozdoby šperků, jemné přívěsky nebo precizní výšivky.

Tento produkt je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí začít své dobrodružství s uměním makramé, a zároveň nabízí zkušeným tvůrcům jedinečnou přesnost při vyšívání a vázání.

Háčky vhodné pro práci - průměr 6-8 mm.

Splétaná šňůra.

 

Upozornění:

Vzhledem k délce materiálu se může stát, že je šňůra navázaná nebo sešitá.

Barevný odstín jednotlivých barevných variant se může u jednotlivých klubek mírně lišit. Název každé barvy označuje barevný okruh, ne garantovaný odstín. Vždy je nutné nakoupit dostatečné množství příze, při dalším nákupu se může odstín lišit.

Prosím, mějte také na paměti, že barvy se můžou na různých monitorech a zařízeních zobrazovat odlišně. Tuto vlastnost určují výrobci těchto zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cotton Fields - Šňůry na Háčkování 3 mm
Hmotnost: 0.33 kg
Síla materiáu: 3mm
Návin: 100m
Tloušťky háčků: 5 - 8mm