3mm šňůry Cotton Fields - Cool Grey (075)

Neohodnoceno

Splétané bavlněné šňůry na háčkování Cotton fields jsou vyrobené z recyklované bavlny. Tyto splétané šňůry se nedají rozčesávat.

standardní cena: 155 Kč –20 % 124 Kč
Dostupnost: Skladem (16 ks)
3mm šňůry Cotton Fields - Cool Grey (075)
Neohodnoceno
075_cotton-fields-bila-3mm
Akce
155 Kč –20 %

Detailní popis produktu

3mm bavlněná šňůra je nejmenší z naší rodiny produktů Cottonfields, umožňující precizní a elegantní práci.

Tento odolný materiál nejvyšší kvality se hodí pro mnoho účelů. Vyrábíme ho z certifikované bavlněné příze OEKO-TEX 100, která je měkká, příjemná na dotek a bezpečná pro vaše ruce.

Návin obsahuje 100 metrů šňůry ze 100% recyklované bavlny s certifikací OKEO-TEX 100, což zajišťuje bezpečnost pro použití v dětských výrobcích.

Díky své velikosti můžete s naším produktem vytvořit i drobné detaily - od elegantních náramků v macramé po šperkové ozdoby, jemné přívěsky, výšivky, dečky a prostírání.

Cottonfields 3mm PREMIUM je ideální pro začátečníky v umění makramé, ale také pro zkušené uživatele, kteří ocení jeho přesnost při vyšívání a vázání.

 

Upozornění:

Vzhledem k délce materiálu se může stát, že je šňůra navázaná nebo sešitá.

Barevný odstín jednotlivých barevných variant se může u jednotlivých klubek mírně lišit. Název každé barvy označuje barevný okruh, ne garantovaný odstín. Vždy je nutné nakoupit dostatečné množství příze, při dalším nákupu se může odstín lišit.

Prosím, mějte také na paměti, že barvy se můžou na různých monitorech a zařízeních zobrazovat odlišně. Tuto vlastnost určují výrobci těchto zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cotton Fields - Šňůry na Háčkování 3 mm
Hmotnost: 0.33 kg
Síla materiáu: 3mm
Návin: 100m
Tloušťky háčků: 5 - 8mm