3mm šňůry Cotton Fields - Avocado (Avocado)

Neohodnoceno

Splétané bavlněné šňůry na háčkování Cotton fields jsou vyrobené z recyklované bavlny. Tyto splétané šňůry se nedají rozčesávat.

standardní cena: 155 Kč –20 % 124 Kč
Dostupnost: Skladem (11 ks)
3mm šňůry Cotton Fields - Avocado (Avocado)
Neohodnoceno
avocado 3mm 500
Akce
155 Kč –20 %

Detailní popis produktu

Nová barva AVOKÁDO z řady Cottonfields 3mm PREMIUM s sebou přináší osvěžující vánky tropické džungle, ukryté v intenzivní zeleni zralého avokáda. Tato sytá, šťavnatá zelená barva se skvěle hodí do různých stylů interiéru, přinášejíc s sebou nádech přírodní energie.

3mm bavlněná šňůrka z naší rodiny produktů je nejmenší, což umožňuje precizní a sofistikovanou práci.

Jedná se o odolný materiál nejvyšší kvality, který se hodí pro mnoho různých účelů. Je vyroben z certifikované bavlněné příze OEKO-TEX 100, což zajišťuje, že je měkký a příjemný na dotek, zatímco plně respektuje bezpečnost a nenadře vaši ruku při práci.

Přadeno obsahuje 100 metrů provázku vyrobeného ze 100% recyklované bavlny s certifikátem OKEO-TEX 100, což garantuje bezpečnost pro použití ve výrobcích určených pro kojence a děti do 3 let.

Díky své velikosti je vhodné vytvářet i jemné detaily, jako jsou elegantní náramky makramé, ozdoby šperků, jemné přívěsky nebo precizní výšivky.

Tento produkt je ideální pro začátek dobrodružství s uměním makramé a zároveň poskytuje zkušeným uživatelům jedinečnou přesnost při vyšívání a vázání.

Háčky vhodné pro práci - průměr 6-8 mm.

Splétaná šňůra.

 

Upozornění:

Vzhledem k délce materiálu se může stát, že je šňůra navázaná nebo sešitá.

Barevný odstín jednotlivých barevných variant se může u jednotlivých klubek mírně lišit. Název každé barvy označuje barevný okruh, ne garantovaný odstín. Vždy je nutné nakoupit dostatečné množství příze, při dalším nákupu se může odstín lišit.

Prosím, mějte také na paměti, že barvy se můžou na různých monitorech a zařízeních zobrazovat odlišně. Tuto vlastnost určují výrobci těchto zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cotton Fields - Šňůry na Háčkování 3 mm
Hmotnost: 0.33 kg
Síla materiáu: 3mm
Návin: 100m
Tloušťky háčků: 5 - 8mm