5mm šňůry Cotton fields Premium - Old Rouge (Old Rouge)

Neohodnoceno

Splétané bavlněné šňůry na háčkování Cotton fields jsou vyrobené z recyklované bavlny. Splétané šňůry se nedají rozčesávat.

standardní cena: 175 Kč –20 % 140 Kč
Dostupnost: Skladem (90 ks)
5mm šňůry Cotton fields Premium - Old Rouge (Old Rouge)
Neohodnoceno
raspberry pink 5mm
Akce
175 Kč –20 %

Detailní popis produktu

Přinášíme novou barvu z řady Cottonfields 5mm PREMIUM!

Intenzivní a omamující, jako vůně rozkvetlých květin.  Odstín Old Rouge oživuje prostor a čerpá inspiraci z bohatství a hloubky přírody, přinášející s sebou pozitivní atmosféru.

5mm bavlněná šňůrka se stává univerzálním nástrojem, ideálním pro širokou škálu ručních prací.

S touto šňůrkou můžete vytvořit makramé, originální prvky interiérového dekoru, stylové tašky, praktické batohy nebo hravé doplňky pro vaše mazlíčky.

Jedná se o odolný materiál nejvyšší kvality, vyrobený z certifikované bavlněné příze OEKO-TEX 100, což zaručuje nejen jemnost a příjemný dotek, ale také bezpečnost pro vaše ruce při práci.

Každé balení obsahuje 100 metrů šňůrky vyrobené z 100% recyklované bavlny s certifikací OKEO-TEX 100, což zajišťuje bezpečnost i pro výrobky určené pro nejmenší - kojence a děti do 3 let věku.

Tento produkt osloví jak ty, kteří chtějí objevit umění ruční práce, tak i zkušené umělce s vyvinutým smyslem pro kreativitu.

 

Upozornění:

Vzhledem k délce materiálu se může stát, že je šňůra navázaná nebo sešitá.

Barevný odstín jednotlivých barevných variant se může u jednotlivých klubek mírně lišit. Název každé barvy označuje barevný okruh, ne garantovaný odstín. Vždy je nutné nakoupit dostatečné množství příze, při dalším nákupu se může odstín lišit.

Prosím, mějte také na paměti, že barvy se můžou na různých monitorech a zařízeních zobrazovat odlišně. Tuto vlastnost určují výrobci těchto zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cotton Fields - Šňůry na Háčkování 5 mm
Hmotnost: 0.6 kg
síla materiáu: 5mm
návin: 100m
tloušťky háčků: 8 - 12mm