5mm šňůry Cotton fields Premium - Gold Earth (Gold Earth)

Neohodnoceno

Splétané bavlněné šňůry na háčkování Cotton fields jsou vyrobené z recyklované bavlny. Splétané šňůry se nedají rozčesávat.

standardní cena: 175 Kč –20 % 140 Kč
Dostupnost: Skladem (13 ks)
5mm šňůry Cotton fields Premium - Gold Earth (Gold Earth)
Neohodnoceno
pumpkin orange 5mm
Akce
175 Kč –20 %

Detailní popis produktu

Přinášíme novou barvu z řady Cottonfields 5mm PREMIUM!

Odstín broskvové barvy evokuje sen o horkém letním večeru, připomíná vůni zralého ovoce a zároveň dokáže rozjasnit tmavý den a vnést do prostoru pohodu.

Bavlněná šňůrka o průměru 5 mm se stává všestranným pomocníkem pro různé řemeslné projekty.

Tento produkt umožňuje vytvářet makramé, dekorační prvky, tašky, batohy nebo dokonce doplňky pro hraní se zvířaty.

Jde o odolný materiál nejvyšší kvality, který se uplatní v mnoha různých situacích. Je vyroben z certifikované bavlněné příze OEKO-TEX 100, což zaručuje, že je měkký a příjemný na dotek, a zároveň je plně bezpečný a nezpůsobuje podráždění rukou při práci.

Každé balení obsahuje 100 metrů šňůrky vyrobené z 100% recyklované bavlny s certifikací OKEO-TEX 100, což zajišťuje bezpečnost i pro výrobky určené pro nejmenší - kojence a děti do 3 let věku.

Tento produkt osloví jak ty, kteří chtějí objevit umění ruční práce, tak i zkušené umělce s vyvinutým smyslem pro kreativitu.

 

Upozornění:

Vzhledem k délce materiálu se může stát, že je šňůra navázaná nebo sešitá.

Barevný odstín jednotlivých barevných variant se může u jednotlivých klubek mírně lišit. Název každé barvy označuje barevný okruh, ne garantovaný odstín. Vždy je nutné nakoupit dostatečné množství příze, při dalším nákupu se může odstín lišit.

Prosím, mějte také na paměti, že barvy se můžou na různých monitorech a zařízeních zobrazovat odlišně. Tuto vlastnost určují výrobci těchto zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cotton Fields - Šňůry na Háčkování 5 mm
Hmotnost: 0.6 kg
síla materiáu: 5mm
návin: 100m
tloušťky háčků: 8 - 12mm