5mm šňůry Cotton fields Premium - Cool Grey (075)

Neohodnoceno

Splétané bavlněné šňůry na háčkování Cotton fields jsou vyrobené z recyklované bavlny. Splétané šňůry se nedají rozčesávat.

175 Kč
Dostupnost: Skladem (11 ks)
5mm šňůry Cotton fields Premium - Cool Grey (075)
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

5mm bavlněná šňůra je všestranná a ideální pro různé řemeslné projekty.

S touto šňůrou můžete tvořit macramé, originální kousky interiérového dekoru, elegantní tašky, praktické batohy a zábavné doplňky pro vaše mazlíčky.

Jedná se o odolný materiál nejvyšší kvality, vyrobený z certifikované bavlněné příze OEKO-TEX 100. Tato šňůra je nejen měkká a příjemná na dotek, ale také bezpečná, a vaše ruce budou při práci nadšené.

Návin obsahuje 100 metrů šňůry vyrobené z 100% recyklované bavlny s certifikátem OKEO-TEX 100, což zajišťuje bezpečnost při výrobě výrobků pro nejmenší - kojence a děti do 3 let.

Je to ideální volba pro ty, kteří se chtějí naučit ruční práce, a zároveň nabízí široké možnosti pro ty, kteří jsou již zkušení v tomto oboru.

Pro práci s průměry háčků 8-10mm .

 

Upozornění:

Vzhledem k délce materiálu se může stát, že je šňůra navázaná nebo sešitá.

Barevný odstín jednotlivých barevných variant se může u jednotlivých klubek mírně lišit. Název každé barvy označuje barevný okruh, ne garantovaný odstín. Vždy je nutné nakoupit dostatečné množství příze, při dalším nákupu se může odstín lišit.

Prosím, mějte také na paměti, že barvy se můžou na různých monitorech a zařízeních zobrazovat odlišně. Tuto vlastnost určují výrobci těchto zařízení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cotton Fields - Šňůry na Háčkování 5 mm
Hmotnost: 0.6 kg
síla materiáu: 5mm
návin: 100m
tloušťky háčků: 8 - 12mm