5mm šňůry Cotton fields Premium - Avocado (Avocado)

Neohodnoceno

Splétané bavlněné šňůry na háčkování Cotton fields jsou vyrobené z recyklované bavlny. Splétané šňůry se nedají rozčesávat.

standardní cena: 175 Kč –20 % 140 Kč
Dostupnost: Skladem (79 ks)
5mm šňůry Cotton fields Premium - Avocado (Avocado)
Neohodnoceno
avocado 5mm
Akce
175 Kč –20 %

Detailní popis produktu

Přinášíme novou barvu z řady Cottonfields 5mm PREMIUM!

Jemný dech svěžesti tropické džungle, skrytý v zeleni zralého Avokáda. Tato sytá a šťavnatá zelená barva přináší do různých interiérů elegantní nádech.

5mm bavlněná šňůra se stává všestranným nástrojem pro mnoho řemeslných projektů.

S tímto produktem můžete vytvářet makramé, exkluzivní kusy interiérového dekoru, stylové tašky, praktické batohy a zábavné doplňky pro vaše domácí mazlíčky.

Jedná se o odolný materiál nejvyšší kvality, vyráběný z certifikované bavlněné příze OEKO-TEX 100, což zajišťuje nejen jemnost a příjemný dotek, ale také bezpečnost pro vaše ruce při práci.

Každé balení obsahuje 100 metrů šňůrky vyrobené z 100% recyklované bavlny s certifikací OKEO-TEX 100, což garantuje bezpečnost pro výrobky určené pro nejmenší - kojence a děti do 3 let.

Tento produkt osloví jak začátečníky, kteří chtějí objevit svůj talent pro ruční práce, tak i zkušené umělce s vytříbeným vkusem.

 

Upozornění:

Vzhledem k délce materiálu se může stát, že je šňůra navázaná nebo sešitá.

Barevný odstín jednotlivých barevných variant se může u jednotlivých klubek mírně lišit. Název každé barvy označuje barevný okruh, ne garantovaný odstín. Vždy je nutné nakoupit dostatečné množství příze, při dalším nákupu se může odstín lišit.

Prosím, mějte také na paměti, že barvy se můžou na různých monitorech a zařízeních zobrazovat odlišně. Tuto vlastnost určují výrobci těchto zařízení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cotton Fields - Šňůry na Háčkování 5 mm
Hmotnost: 0.6 kg
síla materiáu: 5mm
návin: 100m
tloušťky háčků: 8 - 12mm